Žmonių gerovė, įvairovė ir įtrauktis

Įvertinimai


 

2023 m. „Ignitis grupė“ antrus metus iš eilės buvo įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2023 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje: naujų darbuotojų pritraukime ir integravime, tobulėjimo programose, lyderystės ugdyme, atlygio ir papildomų naudų srityje bei strateginiame talentų valdyme. 

Skiriant sertifikatą buvo teigiamai įvertinta ir organizacijos veikla įvairovės, įtraukties bei darbuotojų gerovės kūrimo srityse.  

2021 m. Grupė gavo aukščiausią Lietuvoje įvertinimą už savo indėlį diegiant lygių galimybių principus organizacijos viduje – jai buvo suteikti trys „Lygių galimybių sparnai“, kuriuos suteikė Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas. 

‎ ‎

2022 m. Grupė atliko darbuotojų apklausą „Lygių galimybių liniuotė“, kuri skirtingais pjūviais vertino darbovietės užtikrinamas lygias galimybes.  

 

„Lygių galimybių liniuotę“ sertifikuoja ir valdo Lietuvos lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.  

 

Įvertinus rezultatus, tarnyba Grupei suteikė 8,9 iš 10 balų (10 balų yra aukščiausias įvertinimas), kas parodo, kad Grupėje užtikrinamos lygios galimybės. 

2022 metais Gerovės mentorių projektas pripažintas „Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso 2022″ nugalėtoju.

 

Šį konkursą nuo 2008 metų organizuoja Personalo valdymo profesionalų asociacija. 

 

Gerovės mentorių projektas buvo įvertintas kaip kryptingai kuriamos gerovės ekosistemos pasiekimas ir kaip išskirtiniausias pandemijos laikotarpiu gimęs projektas, palietęs itin aktualią ir tuo pačiu jautrią emocinės sveikatos temą. 

2022 m. Lietuvos įvairovės chartija atliko tyrimą, kurio metu vertino, kaip 20 didžiausių Lietuvos įmonių yra pasirengusios užtikrinti lygias galimybes.

 

Įmonės buvo vertinamos pagal tai, ar turi aiškius įvairovės tikslus ir jų siekia, ar atskleidžia darbuotojų įvairovės duomenis, ar seka lygių galimybių situaciją ir praneša apie pažangą ir pan.  

 

Šiame tyrime Grupė gavo aukščiausią įvertinimą iš visų dvidešimties įmonių ir užėmė pirmąją vietą.