Išbandyk save energetikoje!


Kuriame 100 % žalią ir saugią energijos ekosistemą – kad ir kokioje srityje bedirbtume. Nauji įrankiai, technologijos ir ateities sprendimai yra mūsų varomoji jėga. Jei nori save išbandyti dominančioje veikloje ir, drauge, susipažinti su energetika, kviečiame į praktiką arba stažuotę „Ignitis grupėje“.

„Ignitis grupėje“ du kartus per metus yra organizuojama praktikų ir stažuočių programa. Mums labai svarbu, kad jų metu įgytumei kuo daugiau praktinių žinių, kad augtum ne tik kaip asmenybė, bet ir profesine prasme. Pakviesime Tave į naujokų dienas, kurių metu susipažinsi su skirtingų sričių profesionalais ir Grupės veiklomis, dalyvausi įvairiuose vidiniuose mokymuose. Visuomet laukiame smalsių, praktikos ir pažinties su „Ignitis grupės“ kultūra siekiančių žmonių!

Stažuotės (trukmė 6 mėnesiai)
Stažuotė – tai apmokamas darbas, orientuotas į paskutinio kurso studentus, studijas baigusiuosius arba norinčiuosius keisti savo profesinę kryptį. Mūsų stažuotojai turi galimybę iš labai arti susipažinti su „Ignitis grupės“ kultūra ir konkrečia veiklos sritimi. Profesionalūs kolegos pasidalins savo sukaupta patirtimi ir padės pažinti energetiką.
Tad kviečiam – prisijunk prie mūsų ir savo stažuotės metu tobulink savo įgūdžius, pažink energetiškai sumanų pasaulį ir tapk jo kūrėju!

Praktikos (trukmė 2–4 mėnesiai)
Praktika – ji gali būti tiek privalomoji (numatyta studijų programose), tiek savanoriška. Ją atliekantys studentai turi galimybę praktiškai išbandyti ir „pasimatuoti“ dominančią specialybę ir sritį. Daugeliui šis laikotarpis padeda apsispręsti, kurį kelią toliau pasirinkti, o visiems be išimties – iš arti pamatyti, kaip ir kas kuria energetiškai sumanų pasaulį! 

Vasaros ciklas

Vasaros ciklas

Birželis - rugpjūtis
Pavasario ciklas

Pavasario ciklas

Vasaris - balandis

Prisijunk prie „Ignitis grupės“ komandos!

Praktikų ir stažuočių pasiūlymai

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
Daugiau apie tai galite rasti mūsų Lygių galimybių ir įvairovės politikoje