Kodėl pas mus?


Mūsų Grupės veikla susideda iš daugybės atskirų procesų, tačiau už kiekvieno jų, pirmiausia, stovi žmogus. Kurdami žalią ir saugią energijos ekosistemą, ieškome profesionalių, sumanių ir savo darbą mylinčių darbuotojų, o suradę –  kiekvienu rūpinamės. Kasdien stengiamės kurti geriausias įmanomas sąlygas dirbti ir siekti bendro tikslo.

Aukščiausi darbo sąlygų standartai

„Ignitis grupė“ įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2023 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje: naujų darbuotojų pritraukime ir integravime, tobulėjimo programose, lyderystės ugdyme, atlygio ir papildomų naudų srityje bei strateginiame talentų valdyme.

www

 

new

Nuolatinis tobulėjimas

Tiek profesine, tiek asmenine prasme. Pasitelkiame išorinius ir vidinius skirtingų sričių ekspertus, organizuojame mokymus. Mūsų darbuotojai gali augti ir patys, ir padėti auginti kitus!

 

Bendruomenė

Kai mūsų – daugiau nei 3800, kad ir kokie skirtingi bebūtume, visuomet rasime bendraminčių savo idėjoms.

322

323

Darbo prasmė

Tavo darbas kurs vertę Lietuvai ir prisidės prie energetikos transformacijos – ar dar daug tokių vietų žinai?

Dėmesys Tavo savijautai

Taip, energetikos sritis – kupina iššūkių ir vienas kitą vejančių projektų. Visgi manome, kad balansas tarp darbo ir asmeninio gyvenimo yra ypač svarbus, todėl imamės ne tik profesinei, bet ir asmeninei gerovei skirtų programų bei iniciatyvų: turime Sveikatos mėnesį, Knygų klubą, psichologinės pagalbos liniją, kuri prieinama darbuotojams ir jų šeimos nariams, teminius susitikimus ir paskaitas.

324

325

 

Darnumas

Darnią ateitį kuriame atsakingai veikdami ne tik kaip organizacija, bet ir kiekvienas jos darbuotojas asmeniškai –  turime daugybę būdų ir idėjų, kaip tą galime daryti! 

Atsakingo verslo požiūris atsispindi ir mūsų kasdienėse veiklose, ir ateities planuose. Apie tai, kam skiriame didžiausią dėmesį: https://ignitisgrupe.lt/lt/darnumas

Sąžiningas atlygis ir įvairios papildomos naudos

Mūsų Grupėje finansinį atlygį sudaro kasmėnesinė pastovioji atlygio dalis bei kintamoji dalis, mokama už pasiektus tikslus. Daugiau informacijos čia: https://ignitisgrupe.lt/lt/atlygis
Mūsų darbuotojai gali rinktis ir vieną iš pasiūlytų papildomų naudų – sveikatos draudimą arba papildomo pensijos kaupimo programą.

Įvairiose gyvenimo situacijose, kuomet reikalinga visokeriopa pagalba, turime numatę papildomas išmokas, poilsio dienas. Vertindami ilgamečius mūsų darbuotojus, skatiname juos ir ilsėtis ilgiau – suteikiame papildomas kasmetines apmokamas atostogų dienas.

326

 

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
Daugiau apie tai galite rasti mūsų Lygių galimybių ir įvairovės politikoje