Vyksta svetainės atnaujinimas. Atsiprašome už nepatogumus!
 

Mus vienija bendras siekis - sukurti 100 % žalią ir saugią energijos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms


Take YOUR part in EnergySmart!

Mus vienijančios, įkvepiančios ir
motyvuojančios vertybės

Atsakomybė

Atsakomybė

Rūpi. Darau. Žemei.
Pradedu nuo savęs.
Partnerystė

Partnerystė

Skirtingi. Stiprūs.
Išvien.
Atvirumas

Atvirumas

Matau. Suprantu. Dalinuosi.
Atsiveriu pasauliui.

Tobulėjimas

Tobulėjimas

Smalsiai. Drąsiai.
Kasdien.

„Ignitis grupė“ skaičiais

1,6 mln. klientų

1,6 mln. klientų – tai privatūs ir verslo klientai, kurie mumis pasitiki.

4300+

Daugiau nei 100 skirtingų profesijų energetikų bendruomenė

32%

32% kolegų pakeitė savo pozicijas organizacijos viduje

Atrask save energetikoje!

#EnergySmartSTART programa vienija įvairias energetikos įmonių iniciatyvas, kurių tikslas – sudominti ir įtraukti žmones į energetikos kūrimą. Mes už pasaulį, kuris saugus, žalias, išmanus, tvarus – ne tik mums, bet ir kartoms po mūsų. Prisijunkite ir kurkime jį drauge!

Sužinoti daugiau

Mūsų žmonės

Esame veržlūs, pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Turėdami patirčių skirtingose srityse ir dirbdami kaip partneriai, mes siekiame sukurti 100 % žalią ir saugią energijos ekosistemą.

Plačiau

Augimas ir tobulėjimas

Nuolatinis tobulėjimas – tai vertybė ir kiekvieno darbuotojo atsakomybė, kuriai gyvuoti padedame Grupėje turėdami visą ugdymo ekosistemą. 

Plačiau

Kodėl pas mus?

Kurdami žalią ir saugią energijos ekosistemą, rūpinamės ir nuolat ieškome būdų, kaip kiekvienam mūsų darbuotojui sukurti geriausias sąlygas dirbti

Plačiau

Kandidato kelionė

Nuolatos ieškome talentingų, sumanių ir tobulėti siekiančių darbuotojų, kurie prisidėtų prie mūsų bendro tikslo! Susipažink su kandidato kelione.

Plačiau

„Ignitis grupė“ įtraukia visus siekiančius tobulėti ir kurti, čia suteikdama galimybė ne tik augti pačiam, bet ir ugdyti kitus, kurti idėjas, jas įgyvendinti, realizuoti save neišbandytuose amplua ir visa tai patirti kiekvieno iš mūsų gyvenimams itin svarbiame energetikos sektoriuje.

Tadas Pirkimų planavimo skyriaus vadovas, ESO

Kasdieniai darbai priverčia įkvėpti ir jausti atsakomybę už Lietuvai svarbią strateginę įmonę. „Ignitis grupė“ motyvuoja augti ne tik profesinėmis žiniomis, bet ir stiprina asmenybės tobulėjimą. Džiaugiuosi, kad esu komandos dalimi ir galiu prisidėti prie „Ignitis grupės“ tikslų kaip ir kiekvienas iš mūsų.

Kristina Apskaitos ekspertė, Grupės paslaugų centras

Ignitis grupėje dirbdama su profesionalia ir motyvuota komanda, ne tik tobulinu savo žinias bei įgūdžius, bet ir įgyvendinu projektus, kurie leidžia prisidėti prie svarbių naujų sprendimų, leidžiančių kurti tvaresnį ir inovatyvesnį elektros energetikos sektorių. Todėl, jei ieškai ne tik darbo, bet ir galimybės prisidėti prie žingsnio link tvaresnės ateities su nuostabia komanda - kviečiu prisijungti!

Gretė Inovacijų ekspertė, AB Ignitis grupė

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
Daugiau apie tai galite rasti mūsų Lygių galimybių ir įvairovės politikoje

 

ss

 

Išbandyk save energetikoje!