Į energijos taupymo kelionę vaikus kviečia leistis Ignitis detektyvų knygelė

2020 m. spalio 28 d.
Į energijos taupymo kelionę vaikus kviečia leistis Ignitis detektyvų knygelė

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ pristato edukacinę spalvinimo ir užduočių knygelę „Kaip Ignitis detektyvai energijos taupymo mįslės sprendė“. Knygelėje, kurios elektroninę versiją galima laisvai parsisiųsti, du žaismingi Ignitis detektyvai – Šerlokas Hercas ir Daktaras Vatas – paprastai ir nuotaikingai sprendžia kasdien kylančias energijos taupymo mįsles.

Taupus energijos vartojimas ne tik užima svarbią vietą tarp priemonių, kuriomis siekiama spręsti didėjančius klimato kaitos iššūkius, bet yra ir efektyvi asmeninių finansų valdymo priemonė. Švietimas yra labai svarbi priemonė siekiant užauginti sąmoningą, energiją efektyviai vartojančią kartą.

„Kovoje su klimato kaita didelę reikšmę turi kiekvieno iš mūsų indėlis, todėl vaikų švietimas apie energijos taupymą yra itin svarbus. Mūsų atlikti tyrimai rodo, kad būtent jauniausi visuomenės nariai tokių įgūdžių turi mažiausiai. O juk lengviausias būdas išmokti ką nors naujo yra žaidžiant – taip, kaip ir siūlo Ignitis detektyvai“, – sako Andrius Kavaliauskas, „Ignitis“ Privačių klientų tarnybos vadovas.

Kam reikalinga elektra ir gamtinės dujos? Kodėl svarbu taupyti energiją ir kaip tai daryti smagiai? Į šiuos ir panašius klausimus atsakymus pateikia edukacinė spalvinimo ir užduočių knygelė „Kaip Ignitis detektyvai energijos taupymo mįslės sprendė“.

Naujoji knygelė laisvai pasiekiama internete adresu www.ignitis.lt/detektyvai. Be minėto leidinio čia galima rasti ir įvairių energijos taupymo patarimų, kurie gali padėti taupyti energiją ir taip saugoti aplinką bei sumažinti išlaidas sąskaitoms už elektrą ir dujas. 

Atspausdintą knygelės versiją nemokamai bus galima gauti „Ignitis“ klientų aptarnavimo centruose. Taip pat ja dalintis ketinama ir su mokyklomis bei bibliotekomis, kur knygeles nemokamai pasiimti galės jų mažieji lankytojai.