„Ignitis grupės“ pasitikėjimo linija

Užpildę žemiau pateiktą formą galite anonimiškai ir konfidencialiai pranešti apie „Ignitis grupės“ darbuotojų ar veiklos partnerių galimai vykdomus ar įvykdytus vidaus ar išorės teisės aktų pažeidimus.

Taip pat informaciją galite pateikti paštu: adresas - Vilniaus m. sav., Laisvės pr. 10, 04215 Vilnius, gavėjas - AB "Ignitis grupė" Verslo atsparumo tarnyba, pranešimas konfidencialus, voko neplėšti.

Pasitikėjimo linija kaip pranešimo apie galimus pažeidimus priemonė yra nurodyta „Ignitis grupės“ etikos kodekse, Antikorupcinėje politikoje, Darnumo politikoje, Aplinkos apsaugos politikoje, Lygių galimybių ir įvairovės politikoje. 

Pasitikėjimo linija negali būti naudojama melagingiems kaltinimams pareikšti, taip pat ji nėra skirta komerciniams ar kitiems bendriesiems klausimams.

Visi per Pasitikėjimo liniją gaunami pranešimai nagrinėjami nustatyta tvarka, o apibendrintos ataskaitos apie gautus pranešimus teikiamos tik kaip reikalauja teisės aktai.

Įsipareigojame užtikrinti pranešėjų anonimiškumą ir pateiktos informacijos konfidencialumą bei kviečiame pateikti kuo daugiau informacijos, palikti savo kontaktus – kuo daugiau duomenų turėsime, tuo išsamesnį tyrimą galėsime atlikti.

Dėkojame, kad nesate abejingi!

Daugiausia 1 failas.
10 MB limit.
Leidžiami tipai: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, jpg.
Ar esate AB „Ignitis grupė“ įmonių grupės darbuotojas?*

Jei sutinkate, prašome pateikti savo kontaktus, kad, esant būtinybei patikslinti informaciją, galėtumėme susisiekti.

*užpildyti privaloma